На Харківщині сотні росіян накивали п’ятами з поля бою і ховаються у лісі

Близько двохсот російських військових після бою під Ізюмом у Харківській області дезертирували та ховаються у лісі, їх розшукують командири.

Про це повідомляє Борівська селищна рада.

Зазначається, що велика кількість російських військових, які брали участь в боях під Ізюмом, зайшли в Гороховатку. Загарбники поранені, брудні, голодні та злі, з пошкодженою технікою.

«Розселилися по селу. Є інформація, що близько 200 раш*стів після заходу в село зникли і ховаються в лісі. Їх командири організовують пошуки дезертирів», – йдеться у повідомленні.

Разом з тим, як додали в Борівській селищній раді, з куп’янського напрямку через борову, Піски-Радьківські та далі в бік Донецької області йдуть «свіжі» колони російських окупантів. Такий же рух «новобранців» відбувається з Луганської області через Чернещину, Дружелюбівку на Лиман. Частина військ залишається в лісах біля села Піски-Радьківські.

Читайте також

Українські сили оборони майже вийшли до державного кордону в Харківській області. Саме тому ворог так інтенсивно обстрілює цей регіон.

Тим часом російські окупанти почали широкомасштабний наступ на Луганщині. У Сєвєродонецьку бої тривають вже у промзоні, українські війська контролюють лише територію заводу «Азот».

Президент Володимир Зеленський заявив, що загарбники планують знову наступати на Харків і знищити Слов’янськ.