Окупанти відстрочили анексію захоплених регіонів, названо причину

Російське керівництво перенесло час проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях через нульову підтримку з боку населення.

Як повідомляє Центр національного спротиву, про це свідчать дані українських розвідників. «Незважаючи на репресії, місцеві продовжують опір, тому ні про яке «добровільне» приєднання не йдеться», – зазначають розвідники.

За їхніми словами, росіянам і надалі доведеться переносити проведення «референдумів», бо тенденції до опору загарбникам на окупованих територіях продовжують посилюватись.

Читайте також

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко зазначив, що росія прискорює окупацію Донецької області й планує «юридично» оформити її анексію до 1 вересня.

Про це свідчить і той факт, що кремль має намір замінити ватажків «ДНР» та «ЛНР» російськими чиновниками.

Тим часом ватажок терористичної організації «ДНР» Дєніс Пушилін запросив у рф додаткові «союзницькі сили» для ведення бойових дій на Донбасі.

У Держдумі рф заговорили про ймовірність введення військ ОДКБ на тимчасово окуповані території України.

Раніше радник глави Офісу президента Олексій Арестович не виключив, що росія може оголосити захоплення Донбасу і частково півдня своєю перемогою у війні проти України. Москва має намір фактично анексувати ці території.