Польська збірна вигнала футболіста, який підписав контракт з московським «Спартаком»

Польський футбольний союз заявив, що більше не потребує послуг півзахисника Мацея Рибуса, який підписав 3-річний контракт із московським «Спартаком».

Про це повідомляє офіційний сайт організації. Вказується, що 32-річний хавбек більше не захищатиме кольори збірної Польщі, головний тренер національної команди Чеслав Міхневич не потребує його послуг.

11 червня Рибус підписав 3-річний контракт зі «Спартаком». До цього впродовж п’яти сезонів він захищав кольори іншого московського колективу – «Локомотива». Проте, на відміну від великої групи легіонерів чемпіонату росії на чолі з іншим поляком – Гжегожем Крихов’яком – вирішив не покидати країну-агресорку.

Міхневич особисто повідомив Рибусу, що той не буде викликаний на вересневий збір. Окрім того, кандидатура хавбека навіть не розглядатиметься під час формування заявки на чемпіонату світу в Катарі восени.

Мацей Рибус виступав за збірну Польщі з 2009 року. У його активі 66 матчів (2 голи) у національній команді та участь у Євро-2012, ЧС-2018 і Євро-2020.

Тим часом, російські спортсмени просяться до збірної Казахстану, щоб обійти санкції.

Читайте також:

Росіянина відправили у відставку з посади президента Європейської конфедерації фехтування

Росію змусять оплатити збитки українському футболу через війну

Росіян та білорусів вигнали зі світового баскетболу

Гімнаст РФ отримав дискваліфікацію на рік через букву «Z» на формі