Окупанти інтенсивно б’ють з авіації для винищення Луганщини – Гайдай

На Луганщині російські окупанти завдали навколо Лисичанська трьох авіаударів.

У Сіверськодонецьку тривають бої, заявив уранці 20 червня голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Telegram.

“Рашисти почали інтенсивно застосовувати авіацію для винищення Луганщини. Значні руйнування житлового фонду в Гірському, де 19 червня росіяни пошкодили одразу 19 будинків, у Врубівці – сім, у Лисичанську ворог обстріляв декілька адміністративних будівель”, – ідеться в повідомленні.

Ворог тричі атакував з повітря: у районах Білої Гори, Мирної Долини й одного зі зруйнованих мостів, який з’єднує Лисичанськ і Сіверськодонецьк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ відбили атаку ворога біля Тошківки – Гайдай

“Непридатні для переміщення мости окупанти обстрілюють регулярно, добиваючи залишки інфраструктури. Вкотре постраждали селища Павлоград і Синецьке. Також у Сіверськодонецьку під вогонь противника потрапила територія заводу “Склопластик” і полігону рятувальників”, – додав Гайдай.

19 червня зі ствольної та реактивної артилерії ворог обстріляв Лисичанськ, Сиротине, Воронове, Борівське, Білу Гору, Устинівку, Мирну Долину, Тошківку, Оріхове, Золоте-3, Миколаївку й Білогорівку.

Російські окупанти, можливо, захоплять Сіверськодонецьк найближчим часом. Це станеться за умови концентрації більшої частини сил на цьому напрямку.

На Луганщині важка ситуація. Але українські захисники тримають оборону. Росіяни четвертий місяць не можуть пройти невелику частину Луганщини. Війська Росії трохи просунулися на околицях Сіверськодонецька, проте застопорилися на інших напрямках наступу. На Донеччині наступ провалюється.