Відео: Зеленський анонсував важкий історичний тиждень для України

Наступний тиждень буде історичним для України, очікується посилення ворожої активності.

Про це у своєму вечірньому відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський.

Глава держави зазначив, що від завтра починається історичний тиждень, коли наша країна має почути від ЄС відповідь щодо статусу кандидата на членство у спільноті. За його словами, ми «вже маємо позитивне рішення Єврокомісії», і «наприкінці нового тижня буде відповідь Європейської ради».


Володимир Зеленський
Президент України

«Я думаю, для всіх очевидно, що від 1991 року було небагато настільки доленосних рішень для України, як очікуємо ми зараз. І я впевнений, що інтересам всієї Європи відповідає тільки позитивне рішення. Очевидно, варто очікувати від росії посилення ворожої активності спеціально, показово саме цього тижня. І не тільки проти України, але й проти інших країн Європи. Ми готуємось, ми готові. Попереджаємо партнерів»

Президент також зазначив, що окупанти накопичують сили на Харківському напрямку, в Запорізькій області, знову обстрілювали українську паливну інфраструктуру і хочуть погіршити ситуацію з пальним.

«Безумовно, будемо і на це відповідати»

— Володимир Зеленський,
Президент України

Нагадаємо, 8 червня Європейський парламент підтримав резолюцію, якою рекомендував Раді ЄС надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС на саміті 23-24 червня.

17 червня Європейська комісія рекомендувала надати Україні статус кандидата на вступ до ЄС.

Єврокомісія ухвалила таке рішення не через війну, а з огляду на досягнутий нашою країною за останні 8 років прогрес.

В Кремлі зазначили, що такі рішення «потребують підвищеної уваги» і пообіцяли «ретельно спостерігати за ними».