“Косив” від тюрми: полонений з так званої ЛНР зізнався, чому пішов воювати

Полонений з так званої ЛНР пішов воювати проти України, аби не сидіти у тюрмі за крадіжку.

Чоловік був тричі засудженим до ув’язнення: двічі за пограбування і один раз за нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Про це повідомляє Служба безпеки України в Facebook.

Після того, як у 2021 році він знову вчинив правопорушення, то отримав пропозицію: сісти в тюрму вчетверте чи підписати контракт на службу у бойовиків. І у липні 2021 року злочинець став до лав так званої “народної міліції ЛНР”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це не спецоперація, це геноцид українського народу” – російський окупант “прозрів” у полоні

З початком вторгнення РФ в Україну чоловіка відправили на фронт. Проте більшість часу він провів під вартою у комендатурі, оскільки його спіймали на пияцтві.

Наприкінці травня, коли окупанти мобілізували всі “резерви”, щоб захопити Сіверськодонецьк, чоловіка звільнили з-під варти. За три дні боїв він здався у полон ЗСУ.

“Это не наша война, продолжать ее нет смысла”, – каже полонений і зараз дає свідчення СБУ.

“Нагадуємо усім, хто опинився не на своїй війні про гарячу телефонну лінію 2402. Подзвонивши на неї, можна здатися в полон і цим зберегти своє життя”, – наголошується в повідомленні.

На тимчасово окупованих територіях України окупанти проводять примусову мобілізацію. В ОРДЛО за відмову воювати проти України окупанти катують та арештовують чоловіків.