Голлівуд в Україні: у центрі Львова помітили Бена Стіллера

Голлівудська зірка комедійних стрічок Бен Стіллер приїхав до України.

Актора помітили у центрі Львова у суботу, 18 червня. Відео, як Стіллер ходить центральною площею міста, опублікували в TikTok.

“Приємно, що люди надають цьому розголосу і приїжджають власноруч допомогти”, написав автор відео.

@shan_oleg

Приємно, що люди надають цьому розголосу і приїжджають власноруч допомогти, якось незруч

♬ David Golubenko Знову 21 травня – давид ♫

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців повідомило у Twitter, що кіноактор прибув на кордон зустрітися з українськими біженцями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірка “Людей Ікс” описав поїздку до Львова: “Мене підкорила неймовірна стійкість українського народу”

“Посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер перебуває сьогодні на кордоні з Україною, щоб зустріти сім’ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності”, йдеться у дописі.

Згодом і сам актор написав у Twitter, що прибув до Польщі.

“Щойно прибув до Польщі, напередодні Всесвітнього дня біженців, щоб зустрітися з людьми, на життя яких вплинула війна в Україні”, написав Стіллер.

30 квітня американська акторка Анджеліна Джолі поспілкувалася та підтримала українців у Львові й області. Вона зустріла переселенців на львівському вокзалі, завітала до вокзальних волонтерів, психологів і лікарів і відвідала одну з львівських кав’ярень.

Згодом кінозірка провідала на Львівщині дітей, які постраждали від ракетного удару російських загарбників по вокзалу в Краматорську.