Данілов розповів про наслідки зупинки бойових дій без згоди українців

Війна в Україні закінчиться лише тоді, коли останні російські війська залишають територію нашої держави включно з Донбасом та Кримом.

Про це в інтерв’ю The Globe and Mail заявив Секретар РНБО Олексій Данілов, пише ТСН. Він також висловив думку, що варіант зупинки в бойових діях з Росією можливий, проте за умови згоди українського суспільства.

“Кінець війни для нас це повернення всіх наших територій. Чи можлива зупинка в цій війні? Це може бути варіантом. Але цю зупинку має прийняти наше суспільство”, – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білому домі готувалися до затяжної війни в Україні ще до нападу Росії – ЗМІ

На його думку, у протилежному разі суспільство може піти воювати без команди влади.

“Якщо це не буде прийнято, суспільство піде на війну без уряду”, заявив секретар РНБО.

Данілов наголосив, що найшвидшим методом припинити розв’язану Росією війну є надання Україні необхідної зброї, щоб перемогти окупантів на полі бою.

Він також додав, що ситуація на передовій напружена і складна, адже російська армія має перевагу в артилерії та важкій техніці.

“Я не з тих, хто вважає російську армію слабкою. У них дуже великі ресурси, і вони їх сюди привезли…Це не лякає наших воїнів. Ми тримаємо свої позиції. Час від часу ми проводимо контратаки. Але війна все ще триває, і ми далекі від її завершення”, розповів посадовець.

Секретар РНБО Олексій Данілов відповів на звинувачення американського президента Джо Байдена у тому, що Україна нібито не звертала увагу на інформацію про те, що Росія розпочне повномасштабну війну.

Він запевнив, що до цього в країні готувалися заздалегідь.