У Латвії створили морозиво, присвячене Україні (фото)

Для українців морозиво під назвою «Слава Україні» буде безкоштовним.

Висловлюючи свою солідарність з Україною у боротьбі за свободу, латвійська компанія з переробки молока та виробництва морозива Food Union виробила спеціальне морозиво, присвячене Україні, у кольорах її державного прапора, повідомляє видання TVNET.

У морозиві використали поєднання жовтого та синього кольорів, відповідно до смаків – бузина, волошки та ніжний шафран. Смаколик назвали »Слава Україні» – гасло суверенітету та протистояння.

«Це морозиво – данина мужності та волелюбності українського народу, але що ще важливіше – це нагадування всім у Латвії про те, що в Україні, як і раніше, йде страшна війна, тому ми повинні продовжувати допомагати її народу. Тим більше після того, як перша хвиля підтримки схлинула.

Розробка морозива, присвяченого Україні, стала емоційно важливою подією для нашої команди. Це дозволило всім учасникам процесу розробки відчути свою причетність та підтримати українців через те, що ми вміємо найкраще – розробляти та виробляти смачні та якісні продукти», – повідомила генеральний директор Food Unionу Латвії Ірена Холодна.

18 червня морозиво вперше представили на святі синьо-жовтого морозива. Воно безоплатно роздаватиметься українцям у Ризькому центрі підтримки жителів України, у громадському центрі Common Ground та літніх точках продажу морозива Ekselence в Ризі та Юрмалі.

Читайте також:

Сейм Латвії ухвалив закон «Про заборону на експонування об’єктів, які прославляють радянський і нацистський режими, та їхній демонтаж на території Латвійської Республіки». Він передбачає, що ці об’єкти підлягають демонтажу до 15 листопада.

Європейських лідерів не повинен стримувати страх спровокувати президента росії владіміра путіна, а міжнародна спільнота не повинна чинити тиск на Україну, змушуючи її піти на поступки задля припинення війни, заявив міністр закордонних справ Латвії Едгарс Рінкевичс.

Депутат Держдуми рф Євген Федоров, який вніс законопроект про відкликання визнання незалежності Литви, запропонував зробити аналогічно щодо Естонії, Латвії та України.

Раніше глава МЗС Латвії Едгар Рінкевич «привітав» окупантів із днем росії та побажав їм поразки у війні.