Росіяни знову провалили наступ на Сіверськодонецьк: деталі

На Сіверськодонецькому напрямку російські окупанти продовжують обстрілювати зі ствольної та реактивної артилерії населені пункти Метьолкіне, Біла Гора та Устинівка.

Також ворог намагався штурмувати Сіверськодонецьк, але не мав успіху. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні.

В результаті вогневого ураження та штурмових дій противник має частковий успіх в населеному пункті Метьолкіне, намагається закріпитися. Штурм в напрямку Сиротиного наші воїни відбили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Терористи обстріляли Донеччину та вбили цивільних – показали фото воєнних злочинів РФ

На Слов’янському напрямку противник застосував міномети, ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню в районах населених пунктів Грушуваха, Долина, Моросівка, Пришиб та Чепіль. Намагається створити сприятливі умови для продовження наступальних дій на напрямку Ізюм Слов’янськ.

В районі Краснопілля українські воїни завдали ворогу значних втрат, коли той намагався провести розвідку боєм.

На Лиманському напрямку окупанти застосували артилерію неподалік Маяків.

На Бахмутському напрямку ворог завдав авіаудару в районі Берестового.

Незважаючи на російські масовані обстріли і спроби окупантів повністю захопити Сіверськодонецьк на Донбасі, українські війська утримують позиції в місті і навіть намагаються контратакувати.

Міжнародні експерти активно обговорюють бої за місто в Луганській області, яке вже третій тиждень є найгарячішою точкою на Донбасі.