Жіноча збірна України з боротьби – переможець чемпіонату Європи U-17

Жіноча збірна України з боротьби перемогла в командному заліку чемпіонату Європи U-17.

В активі українок чотири золотих нагороди та чотири бронзових.

Усі свої сутички на турнірі виграли Євгенія Друзенко (40 кг), Анастасія Польська (43 кг), Марія Єфремова (53 кг) і Надія Соколовська (69 кг).

Анастасія Задворна (49 кг), Аліна Філіпович (57 кг), Дар’я Константинова (65 кг) і Марія Зенкіна (73 кг) здобули бронзові медалі.

Українські борці греко-римського стилю повертаються додому з п’ятьма нагородами.

Євген Поковба став чемпіоном Європи в ваговій категорії до 45 кг.

Микита Дементьєв (48 кг), Максим Радик (71 кг), Єгор Якушенко (80 кг) і Дмитро Стрижекозін (110 кг) завоювали бронзові нагороди.

Чемпіонат Європи 2022 року з боротьби триватиме до 19 червня в столиці Румунії – Бухаресті.