На Донеччині через бойові дії знеструмлена фільтрувальна станція: хто залишився без води

У Донецькій області в ніч на 18 червня через бойові дії була знеструмлена Карлівська фільтрувальна станція. Без води залишилися жителі міста Покровськ.

«У зв’язку з аварійною ситуацією, викликаною бойовими діями, сьогодні вночі була знеструмлена Карлівська фільтрувальна станція і припинено водопостачання споживачів», – йдеться в повідомленні Покровської міськради.

Відзначається, що подача води в повному обсязі буде проводитися після відновлення електропостачання і технологічних процесів на фільтрувальній станції.

Нагадаємо, сьогодні вранці російські війська завдали ракетного удару по місту Кременчук. За попередніми даними, більше шести ракет потрапили по нафтопереробному заводу та інших об’єктах інфраструктури міста.

ЗСУ ліквідували зрадників України й «еліту» російської армії. А на сході українські оборонці знищили більше десяти бронемашин і десятки солдат ворожої армії.

За словами президента Володимира Зеленського, щодня бойові втрати на сході України становлять близько 60-100 солдатів убитими і ще близько 500 пораненими.