В РНБО повідомили, про які речі попереджали Україну партнери напередодні  вторгнення рф

Ще з листопада минулого року міжнародні партнери попереджали про три речі, які обов’язково зробить росія в разі нападу на Україну.

Йдеться про створення фільтраційних таборів, формування концтаборів на території країни, а також про знищення політичного керівництва держави, заявив Секретар РНБО Олексій Данилов, повідомляє «Радіо НВ».

Данилов також зазначив, що всупереч всім попередженням і залякуванням, ніхто з вищого політичного керівництва країни за кордон не виїхав, всі залишилися на місцях і працювали в Києві.

За його словами, вся система управління Україною 24 лютого працювала як годинник. Всі процедурні питання, які потрібно було прийняти в дуже стислі терміни, були прийняті, те ж стосується і роботи Верховної Ради.

Раніше начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов розповів, коли володимир путін остаточно ухвалив рішення про вторгнення росії до України. До обіду 23 лютого в країні продовжувалися певні коливання та приготування.

Президент США Джо Байден розпорядився розсекретити дані розвідки перед вторгненням росії в Україну. Глава Білого дому прийняв таке рішення через скептичне ставлення союзників до заяв про військову загрозу.

У білорусі побоюються, що на територію країни можуть вторгнутися армії країн Заходу, тому не виключена війна за Західну Україну.