Окупанти почали вивозити все з українських заводів в РФ

Загарбники почали знищувати й вивозити на територію Російської Федерації майно захоплених промислових підприємств.

На тимчасово захоплених територіях ворог порушує права й свободи українців, проводить заходи адміністративно-поліцейського режиму. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні у Facebook.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському й Запорізькому напрямках противник активних дій не вів. Обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Новоселівка, Красногорівка, Зелене Поле й Кам’янське. Завдав авіаударів по Нью-Йорку, Авдіївці й Перемозі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські захисники звільнили населений пункт на Харківщині

На Південнобузькому напрямку росіяни вели повітряну розвідку за допомогою безпілотного літального апарату, щоб побачити зміни в положенні українських військ і скорегувати вогонь артилерії.

З метою стримування наших підрозділів ворог обстрілював зі ствольної та реактивної артилерії і мінометів у районах населених пунктів Тополине, Князівка, Лупареве, Посад-Покровське й Новогригорівка.

Збройні сили України збили “новинку” з арсеналу Російської Федерації – експериментальну модель безпілотного літального апарату “Мерлін-ВР”. БпЛА афішували лише у вересні торік і не встигли офіційно прийняти на озброєння армії Росії. “Мерлін-ВР” може перебувати в повітрі до 10 год.