ЗСУ знищили експериментальний безпілотник РФ – фото

Збройні сили України збили “новинку” з арсеналу Російської Федерації – експериментальну модель безпілотного літального апарату “Мерлін-ВР”.

БПЛА афішували лише у вересні торік і не встигли офіційно прийняти на озброєння армії Росії. Про це повідомляє інформагентство Міноборони України “АрміяInform” з посиланням на українського блогера й волонтера Павла Кащука.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали відео, як українці зі Stinger збили ворожий вертоліт Мі-35М

“Інформації про характеристики безпілотника у відкритих джерелах доволі мало. Однією з особливостей цього безпілотника є гібридна силова установка. За задумом розробників, вона мала забезпечувати апарату малу акустичну помітність”, – повідомляє інформагенство.

“Мерлін-ВР” може перебувати в повітрі до 10 год. і підійматися на висоту до 5 км. Максимально ж корисне навантаження у 6,5 кг передбачає можливість встановлення доволі потужного оптико-електронного модуля.

“Останній на збитому екземплярі вцілів, судячи з фото, а відтак, буде досліджений українськими фахівцями”, – додають в агенстві Міноборони.

У Донецькій області українські захисники з територіальної оборони збили ворожий гелікоптер Мі-35М. Вертоліт збили ракетою зі Stinger. Вертоліт “Мі-35М” розробили й виготовляють у Росії. Вартість такого гелікоптера – близько $36 млн.