Керівник СБУ зустрівся із послом США: про що говорили 

Очільник  Служби безпеки України Іван Баканов зустрівся із послом США в Україні Бріджит Брінк та поінформував дипломатку про виклики і загрози, із якими бореться СБУ у ході повномасштабного вторгнення рф. Посол США запевнила Баканова, що Штати підтримують суверенітет України, засуджують російську агресію та готові продовжувати плідну та наполегливу взаємодію з українським урядом. 

 «Ми високо цінуємо надану Сполученими Штатами безпрецедентну фінансову та військову підтримку, яка допомагає нашим захисникам протидіяти російській агресії. Важливим для нас є і економічний фронт боротьби, де американським Урядом запроваджено до рф найбільший за всю історію обсяг санкцій.. Ми продовжуємо робити все можливе для звільнення українських територій. І нашій державі, як і раніше, потрібна потужна підтримка міжнародних партнерів»

— Іван Баканов
Очільник Служби безпеки України

Посол США наголосила, що Штати солідарні із Україною та відстоюватимуть принцип непорушності українських кордонів. Підтримка України – це національний інтерес США, адже це стосується безпеки в усій Європі. 

 «Ми розуміємо, що для України це війна на виживання, а для США боротьба українського народу – це захист принципу непорушності українських кордонів перед силовим захопленням. Як зазначив Президент Джо Байден, стояти поруч з Україною в цю непросту хвилину – це не просто правильна позиція. Це також в наших національних інтересах – забезпечити мир та стабільність у Європі та дати чіткий сигнал про те, що застосування сили – це неправильний підхід. Якщо росія не заплатить високу ціну за вчинені нею дії, існування інших мирних демократій опиниться під загрозою, що знаменуватиме кінець міжнародного порядку, заснованого на правилах, та створить можливості прояву агресії в інших місцях»

— Бріджит Брінк
посол США в Україні

Раніше новопризначена посол Сполучених Штатів Америки в Україні Бріджит Брінк назвала п’ять основних напрямків роботи посольства. Також посол пояснила, як США обиратимуть зброю для постачання в Україну.

Крім того посол США відреагувала на скандальні звинувачення Байдена на адресу Зеленського.