На провідних каналах РФ показали правду про війну – відео

У неділю, 12 червня, хакери зламали центральні російські телеканали, які через супутник ведуть мовлення за кордоном.

Замість звичної антиукраїнської пропаганди транслювали правдиву інформацію про війну в Україні, повідомив російський письменник та журналіст Андрій Шипілов у Facebook.

За його даними, від кібератаки постраждали “Первый канал”, “Россия” та НТВ.

На каналі “Россия” розповідали про те, як війна в Україні вдарила по гаманцю росіян. В ефірі говорили про “повний розвал економіки всередині країни”, зниження експорту газу, збільшення вартості споживчого кошика та зникнення багатьох товарів з прилавків магазинів, що також впливає на зростання цін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві відсвяткували “останній день Росії” біля посольства – відео

На “Первом канале” ішлося про те, що втрати особового складу РФ за час війни перевищили 30 тис., а корупціонери та генерали “розкрали військовий бюджет”.

На НТВ показували ролик, в якому Росію називали “країною вдів”, “країною злиденної армії”, “країною на краю прірви” та “країною без майбутнього”.

Також показували заставка із траурною фотографією російського президента Володимира Путіна на тлі танцю артистів у формі російських поліцейських.

12 червня росіяни святкували так званий день Росії.

Міністр закордонних справ Латвії Едґарс Рінкевичс привітав росіян. Побажав поразки у війні проти України. Дипломат також побажав окупантам відмовитися від імперських амбіцій.