Українка Бех-Романчук виграла другі змагання за три дні

Марина Бех-Романчук виграла змагання Golden Roof Challenge в Інсбруку зі стрибків у довжину з результатом 6.86 м.

Марія Горєлова була третьою – 6.38 м, інформує сайт Федерації легкої атлетики України.

У змаганнях зі стрибків з жердиною Марина Килипко посіла третє місце – 4.26 м.

Дмитро Романюк упевнено переміг з бігу на 400 м з бар’єрами на змаганнях Gouden Spike в Нідерландах – 52.18 с.

Аліна Логвиненко перемогла з бігу на 400 м на змаганнях у Дортмунді. Дистанцію вона подолала за 54.77 с.

Катерина Карпюк перемогла з бігу на 400 м на легкоатлетичному турнірі в Конельяно. Час українки – 52.78 с.

На дистанції 1500 м змагалися три українки. Тетяна Чорновол фінішувала другою (4:22.29 хв.), Вікторія Шкурко замкнула першу трійку (4:23.10 хв.).

На етапі “Діамантової ліги” в четвер, 9 червня, Марині Бех-Романчук також не було рівних.