рф змінить тактику в Україні з кінця червня 

Російські загарбники на третій місяць повномасштабної агресії проти України активізували тактики «вогневого валу» та випаленої землі, вважає полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов. З кінця червня росіяни вже не зможуть активно зосереджувати зусилля та будуть переходити до позиційної війни. 

Водночас сама тактика росіян не змінилася, зазначив спеціаліст, інформує Сегодня. 

Вони не можуть її змінити, тому що їм потрібно перевчитися. Вони просто стали більш обережними, тому і зменшилася кількість втрат з боку російської федерації. Це перше. Друге – вони почали більш потужно наносити нам вогневе ураження. Вони зібрали багато артилерії, посилюють удари авіації і менше атакують. Атакують вже після того, як наші позиції оброблені вогневим впливом їх засобів. Це єдина суттєва зміна дій російської армії на полі бою. Я б не сказав, що це навченість. Все нове – це добре забуте старе

— Олег Жданов
військовий експерт

Експерт зазначив, що активність бойових дій знижується, і хоч противник намагається відновити наступ на окремих напрямках навколо Сєвєродонецька, проте це вже не такий потужний наступ, як раніше.

 Вони починають перекидати війська з інших напрямків. Подивимося, до чого це призведе. Але я думаю, це [22 червня] буде крайня дата, коли вони будуть зосереджувати зусилля. Потім, найімовірніше, все буде переходити до позиційної війни 

— Олег Жданов
військовий експерт

Читайте також:

Армія рф діє у варварський спосіб і цілком передбачувано: майже не маючи шансів у прямих сутичках із ЗСУ, росіяни знищують усе артилерією і потім намагаються увійти в населений пункт.

Російські загарбники після невдалої спроби захоплення Києва намагаються діяти за ситуацією та більше вивчають тактику ЗСУ і шукають наші слабкі місця. Про це повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

На відміну від першого етапу війни, російські війська почали діяти обережніше. Але тактика випаленої землі щодо міст і мирного населення залишилася та сама.