“Батьку без синів не можна”: ціла родина у ЗСУ воює проти РФ

Боронити Україну від російських загарбників йдуть на фронт цілими родинами. Один із прикладів таких захисників батько з двома синами.

Їх фото опублікувало Міністерство оборони у Facebook 10 червня. З міркувань безпеки імена захисників не назвали.

Зазначається, що брати мають позивні “В’юн” і “Чечен”. Служать у 68-й окремій єгерській бригаді. Дізнавшись, що обидва сини вже на фронті, батько приєднався до них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Син Роднянського розлучився з російською акторкою через війну в Україні

“Сини воюють, а я що буду вдома відлежуватись? Батьку без синів не можна. Україна моя Батьківщина. Жодній російській тварюці не дозволено сюди заходити”, сказав голова родини.

У Міноборони наголосили, що пишаються українськими захисниками.

“Батько з синами пліч-о-пліч нищать окупантів у лавах Збройних сил України. Нація супергероїв. Велика визвольна війна”, ідеться в повідомленні.

Дев’ятий рік триває агресія РФ проти України. 2014-го російські окупанти захопили Крим. Також російська армія зайняла райони Донецької та Луганської областей. Там діють російські окупаційні адміністрації.

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну агресію. Російські війська атакували державний кордон України з півночі, сходу та Криму. Тоді президент Росії Володимир Путін заявив про “спеціальну воєнну операцію” для “демілітаризації і денацифікації” України.

Агресію РФ проти України підтримують 74% росіян.