“Він на власні очі бачив зло” – Зеленський виступив на благодійному вечорі Шона Пенна

Президент України Володимир Зеленський виступив на благодійному вечорі голлівудського актора та режисера Шона Пенна й генерального директора благодійної організації CORE Енн Лі.

Він звернувся до зали через відеозв’язок. Про це президент повідомив у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не мовчіть: Зеленський виступив на церемонії вручення премії “Ґреммі”

У відео президент показав зруйновані будинки, братські могили, поранених людей – всі ті воєнні злочини, які коять російські окупанти в Україні.

Зеленський закликав іноземних партнерів допомогти Україні протистояти російському агресору, адже Україна відстоює демократію у всьому світі.

“Дякую всім, хто задля допомоги Україні зібрався на благодійному вечорі організації CORE. А також Шону Пенну, який з першого дня війни особисто був у Києві та в Україні й на власні очі бачив зло під назвою повномасштабна російська агресія”, – написав президент під відео.

Наприкінці промови весь зал аплодував стоячи.

Американський актор, режисер, володар двох премій “Оскар” 61-річний Шон Пенн хоче приїхати в Україну, щоб разом з бійцями ЗСУ захищати країну від російських загарбників.

Раніше він звернувся до мільйонерів світу. Він попросив зібрати кошти для двох ескадриль винищувачів Україні. Зазначив, що це коштуватиме $300 млн.