Дорога в один бік – генерал сказав, чи зможе РФ захопити Миколаїв

Наступ російських окупантів на Миколаїв став би “дорогою в один бік” для них.

Для цього РФ знадобилося б зняти з усіх напрямків усі свої війська, каже колишній командувач оборони Миколаєва генерал-майор Дмитро Марченко, передає “Крим. Реалії”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти вгатили по Миколаївщині: є поранені

Цим ударним угрупуванням Росія може спробувати прорвати українську оборону. Марченко вважає, що прорив неможливий. Навіть якщо Росії вдасться створити таке угруповання.

“Будь-який командир з того боку розуміє, що вони тоді “з коліс” не змогли це зробити. Зараз, коли там позиційна оборона й пристріляна кожна ділянка, коли все заміновано – це дорога в один бік”, сказав він.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Миколаїв не сходить з інформаційних хронік. Місто постійно обстрілюють, росіяни все ще намагаються взяти його в облогу. Майже щодня міська влада повідомляє про жертви або поранених серед цивільного населення у самому місті та Миколаївській області.

З 24 лютого внаслідок обстрілів російськими окупантами Миколаєва 87 мирних людей загинули, із них одна дитина. Поранення отримали 399 людей, із них троє дітей.

Керівник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вважає, що Росія найближчими місяцями може здійснити потужний наступ на два українські міста – Запоріжжя та Миколаїв. Водночас українська сторона поки що не спостерігає масштабних скупчень сил противника для атаки.