Росія готова відправити в Україну “резервні батальйони” з недосвідченими солдатами – британська розвідка

Російська Федерація на війні проти України зазнає багато втрат у живій силі й у техніці.

Тому в РФ вже готові відправити в Україну “резервні батальйони”. Про це повідомляє розвідка Великої Британії у Twitter.

Окупанти продовжують штурмувати Сіверськодонецьк. Нарощують сили та артилерії довкола міста.

Задля цього Росія готова відправити “резерв”, тобто найменш підготовлених солдат. Здебільшого це строковики без жодного досвіду й не мають бойових навичок на високому рівні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупантам не вистачає сучасних високоточних ракет – британська розвідка

Ці батальйони окупанти формуватимуть з офіцерів-контрактників, штатних військових, які залишилися на пункті дислокації, резервістів з короткостроковими контрактами та строковиків.

Згідно з підрахунками аналітиків, у такий спосіб Росія може назбирати ще 60-70 батальйонів, це 30-40 батальйонно-тактичних груп. Це рішення у перспективі сильно ускладнить окупантам мобілізацію, адже після того, як “треті батальйони” вирушать на фронт, у частинах не залишиться ані офіцерів, ані бойової техніки.

Втрати російських окупантів в Україні на 12 червня становлять 32 150 осіб. Точні дані встановлюють. Найбільших втрат противник зазнав на Сіверськодонецькому й Бахмутському напрямках.

Російська армія зруйнувала другий міст між Сіверськодонецьком і Лисичанськом у Луганській області. Окупанти “сьогодні-завтра кидатимуть усі резерви” на захопленні Сіверськодонецька.

Окупанти встановили новий дедлайн “захоплення” Сіверськодонецька – 22 червня. Керівництво РФ вже втретє змінює дату.