Окупант розповів про “пекло” на Херсонському напрямку

На Миколаївсько-Херсонському напрямку ЗСУ влаштували окупантам пекло.

Перехопили розмову загарбника, що потрапив під обстріл, повідомляє СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупований Херсон заполонили листівки-послання окупантам

“Спочатку “Градами” накрили, нах*й. Потім тільки трохи очманіли: *бать, мінометом! У мене прямий 10 метрів від окопа. *бать. В окоп, коротше, застрибнув: як у*бало. Сидиш в окопі, бл*дь, *бать, п*здец: “Господи, бл*дь! Тільки не в окоп, тільки не окоп! Коротше, ліс горить – ну, п*здець! Просто пекло якесь, нах*й!” – описує ситуацію загарбник.

25 квітня терористи захопили Херсонську міськраду. З будівлі зняли прапор України. Херсон війська РФ зайняли ще на початку березня. Незабаром більшість населених пунктів Херсонської області. Це один з небагатьох регіонів України, який окупантам вдалося захопити на четвертий місяць війни проти України.

У травні стало відомо, що українська армія пішла в контрнаступ на півдні України. У результаті вдалої контратаки захисників України на Херсонському напрямку окупанти втратили частину тимчасово захоплених територій і зазнали втрат у живій силі й техніці. Намагаючись зупинити українських воїнів, російські загарбники терміново споруджують додаткові лінії оборони, мінують територію та створюють інженерні загородження.