Колона техніки РФ сунула в Лисичанськ: видовищне відео їх “зустрічі” ЗСУ

Біля Лисичанська Луганської області українські військові не дали просунутися російській військовій колоні. Вони влучно поцілили у техніку окупантів.

Відповідне відео поширив пресцентр Збройних сил України 12 червня.

“Зупинила рух колони окупантів під Лисичанськом”, – ідеться в описі ролика.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупований Херсон заполонили листівки-послання окупантам

Втрати російських окупантів в Україні на 12 червня становлять 32 150 осіб і багато техніки. Найбільших втрат противник зазнав на Сіверськодонецькому та Бахмутському напрямках сходу України, за даними українського Генштабу

Там наголосили, що підрахунок ускладнює висока інтенсивність бойових дій.

З початку повномасштабного вторгнення Росії більшу частину Луганської області захопила російська армія. За офіційними даними, українські військові контролюють тільки 10% регіону. По всій території Луганщини йдуть запеклі бої, а основні сили зосереджені в Сіверськодонецьку. Щодня окупанти знищують місто та намагаються пробитися ближче до сусіднього Лисичанська, а українські військові відбивають атаки.

За 11 червня ЗСУ відбили 14 ворожих атак на сході. На двох локаціях тривають бої. Загалом знищена 21 одиниця ворожої техніки і склад з боєприпасами.

Того ж дня українські захисники відбили наступи ворога в районі Врубівки, Метьолкіного та в напрямку Миколаївки на Луганщині. Поблизу Попасної наші захисники успішно зупинили навалу противника.