Німецький виробник бойових машин піхоти готовий негайно доставити їх в Україну

Декілька бойових машин піхоти Marder від німецького виробника Rheinmetall, які були зняті з озброєння Бундесвером, в даний час пройшли модернізацію і можуть бути відправлені в Україну негайно, але рішення про доставку має прийняти німецький уряд.

Про це заявив генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер, повідомляє «Євопейська правда» з посиланням на Bild.

«Ми перебуваємо у процесі ремонту 100 бойових машин піхоти Marder, перші машини вже готові. Коли та куди він має бути доставлений, вирішує федеральний уряд», – сказав Паппергер.

Видання опублікувало фото п’яти модернізованих Marder, вартість кожної бронемашини становить від 850 тисяч євро до 1 млн євро залежно від обладнання.

Також на складі Rheinmetall для модернізації знаходяться 88 танків Leopard 1 та інших танків Leopard 2.

У зв’язку з високим попитом на військову техніку Rheinmetall хоче збільшити потужності.

«Ми очікуємо значного збільшення продажів до 20% на рік і зараз у процесі збільшення наших потужностей. Ми можемо принаймні потроїти виробництво боєприпасів протягом наступних 12 місяців, виробництво бронемашин може бути подвоєне, тому що ми можемо дуже швидко відновити більшу частину інфраструктури часів холодної війни», — сказав Паппергер.

Нагадаємо, голова комітету Бундестагу з оборони Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн з Вільної демократичної партії закликала федеральний уряд якнайшвидше доставити 50 бойових машин піхоти Marder в Україну.

Раніше ми писали, що Німеччина не планує передавати Україні навіть старі бойові машини піхоти «Marder». Не варто очікувати навіть техніку, яка потребує ремонту і не знаходиться на озброєнні німецької армії.

Також нагадаємо, що збройова компанія Rheinmetall погодилася поставити Україні перші БМП Marder – якщо буде відповідне рішення уряду.