Медведчук розповів ще багато цікавого. І не тільки про Порошенка – Данілов

Кум Путіна Віктор Медведчук, крім бізнесових схем Порошенка, розповів ще багато цікавий речей.

“Я думаю, що Медведчук розповів СБУ дуже багато, і не тільки про Петра Порошенка”, – сказав секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв’ю 24 каналу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Свідчення Медведчука проти Порошенка не відповідають дійсності – адвокат

Він заявив, що не побачив нічого нового в оприлюдненому відео, де Медведчук свідчив проти Порошенка.

“Тут про інше треба говорити а що була за система, яка дозволила всі ці процеси. Чому суд та інші люди “закривали очі” у цій справі та не звертали уваги?” сказав він.

Секретар РНБО наголосив, що не всі розуміють, як працює ця вугільна схема.

“Гроші йшли на виборчу кампанію, щоб Медведчук потрапив в парламент за часів Петра Порошенка. Гроші йшли на те, щоб створювати канали, які паплюжили нашу країну”, пояснив він.

Данілов каже, що давно знайомий з Порошенком. “Порошенку просто треба обрати, або він олігарх, або політик. Тоді життя буде простіше і не буде складнощів”, додав він.

Підозрюваний у держзраді Віктор Медведчук розповів про схему виведення з державної власності частини магістрального нафтопродуктопроводу “Самара – Західний напрямок”.

Це робилося для подальшого прокачування через нього дизельного палива. Про це повідомляє СБУ у Telegram.

Медведчук деталізував роль у схемі п’ятого президента Петра Порошенка. За його словами, він не лише звернувся з проханням сконтактувати з керівництвом РФ, але й забезпечив прийняття необхідних рішень в українських інстанціях.