Колаборант Рогов розповідає ЗМІ про приєднання Запорізької області до РФ

Запорізька область, частину якої тимчасово окупували росіяни, після так званого звільнення візьме курс на інтеграцію у РФ та увійде до складу країни-агресорки.

Про це розповідає російським ЗМІ колаборант та зрадник Володимир Рогов, повідомила Запорізька обласна військова адміністрація в Telegram 26 травня.

“Але запоріжці – нащадки вільних козаків та справжні козачки – точно знають: Запоріжжя – було, є і залишатиметься українським, які б плани й мрії не будували собі загарбники”, – наголосили в адміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Стоять майже на кожному перехресті”: до курортної Кирилівки зайшли ворожі БТР

Рогов – проросійський запорізький діяч, який нарешті дочекався своїх і возз’єднався з ними у загарбаному Мелітополі.

Пише про український нацизм, біологічну зброю, терористів “УГІЛ”, “звільнення” територій “армією ДНР” і як “ополченцы ДНР проникают в пригороды Мариуполя и эвакуируют оттуда людей, не способных уйти самостоятельно”. Також закликає не чинити опору російському наступу в Україні, за даними “Детектор медіа”.

Президент країни-агресорки Російської Федерації Володимир Путін видав указ про спрощений порядок прийому в громадянство РФ для мешканців Запорізької і Херсонської областей України. Указ Путін підписав 25 травня.

У США гостро засудили насильницькі дії Росії, спрямовані на “підкорення українців” на окупованих територіях, що включають депортацію, “фільтрацію” та нав’язування російського громадянства.