Росія перегруповує війська на півдні України: в Міноброни пояснили причини

Окупанти почали перегруповувати свої війська на Херсонщині та в окупованих районах Запорізької області. В Міноборони пояснили причини таких дій загарбників.

Перегрупування російських військ на Херсонщині та в окупованих районах Запорізької області свідчить про намір Росії закріпитися на цих територіях, повідомила прес-служба головного управління розвідки Міноборони України.

«У Херсонській області, на захопленій території Запорізькій області, ми бачимо посилення яке відбувається внаслідок переміщення військ з території Кримського півострова. А це йде транзитом з Російської Федерації. І відповідно ми бачимо, наскільки потужне розгортає зараз Росія угруповання військ на окупованих територіях півдня України», – розповів представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький.

До цього угруповання, крім сухопутних військ, входять повітряний та морський компоненти, пояснив він.

«Ми бачимо, що з початку травня окупаційні війська почали укріплювати свою оборону. Готуються відповідні інженерні спорудження, будуються навіть не одна і не дві, а третя лінія оборони. І це говорить про те, що окупація цих територій, а можна говорити про перспективу, що Російська Федерація хоче залишитися надовго. Саме ці військові аспекти, військові індикатори вказують на наміри Росії загарбати і утримувати ці території», – зазначив Вадим Скібіцький.

Раніше повідомлялося, що російські окупаційні війська планують здійснити перегрупування в районі Сум, а біля Харкова загарбники сконцентрувались на поповнені бойових втрат.

Російська армія завершила перегрупування військ для атаки на Сході України.