Росія будує третю лінію оборони на захопленому півдні України – ГУР

Росія будує вже третю лінію оборони на тимчасово захопленому окупантами півдні України.

Перегрупування російських військ на Херсонщині та в окупованих районах Запорізької області свідчить про намір Росії закріпитися на цих територіях, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

“У Херсонській області, на захопленій території Запорізькій області, ми бачимо посилення яке відбувається внаслідок переміщення військ з території окупованого Кримського півострова. А це йде транзитом із Російської Федерації. І відповідно ми бачимо, наскільки потужне розгортає зараз Росія угруповання військ на окупованих територіях півдня України”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецслужби РФ вербують українських дітей за допомогою гри – ГУР

До цього угруповання, окрім сухопутних військ, входять повітряний і морський компоненти.

“Ми бачимо, що з початку травня окупаційні війська почали укріплювати свою оборону. Готуються відповідні інженерні спорудження, будуються навіть не одна і не дві, а третя лінія оборони. І це говорить про окупацію цих територій. Можна говорити про перспективу, що Російська Федерація хоче залишитися надовго. Саме ці військові аспекти, військові індикатори вказують на наміри Росії загарбати і утримувати ці території”, – зазначив представник воєнної розвідки України.

Російські окупанти продовжують здійснювати активну підготовку до наступальних дій на Запорізькому напрямку. До Мелітополя прибув ешелон застарілих танків Т-62, знятих з консервації. Танки оснащені гарматами з калібром 115 мм. Також до Кирилівки зайшло 30 одиниць російської техніки.