Провокації на Зміїному: окупанти можуть переодягатися у форму ЗСУ

Провокації окупантами на острові Зміїний в Одеській області будуть. Для цього росіяни можуть переодягнутися у форму Збройних сил України.

Про це повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук у відеозверненні 26 травня, передає Gazeta.ua.

Він підтвердив, що до Зміїного притягли з тимчасового окупованого Бердянська Запорізької області захоплений український катер.

“Так звані гуманітарні конвої з експорту українського зерна, про які багато ідеться. І російське міністерство оборони, говорить про те, що воно щось там відкриває. Не вірив, і не вірю. І будуть провокації, можуть бути провокації. Тому треба бути пильним і обережним”, – сказав Братчук.

Ніч на 26 травня в Одесі та області минула без обстрілів. Однак сигнали повітряної в регіоні лунали.

“Звичайно, будуть ще лунати сигнали повітряної тривоги. Ворог намагатиметься атакувати нас ракетами морського базування або з території окупованого Криму. Або з літаків стратегічної авіації. Імовірність завдання саме ракетних ударів залишається дуже високою. Старого радянського лайна у рашистів ще багато”, – додав Братчук.

Також він прокоментував можливий наступ окупантів на одеський регіон. Інформацією про нього рясністю заголовки у ЗМІ:

“Слухайте, ви щось нового дізналися про певну інформацію, яка є не новиною, а констатацією факту? Так, Одеса була і залишається у планах ворога, як місто для атаки. Сприймати ці ризики, саме як ризики. І думайте, як їх зменшити або знищити взагалі”.

Доповнюється…