Битва за Донбас може стати останнім великим наступом РФ – ЗМІ

Так звана велика битва за Донбас може стати останнім великим наступом Росії в Україні.

У військ країни-агресорки немає надійного постачання техніки та нормальних бійців, на відміну від України, пише The New York Times.

Видання опублікувало карти та цифри поточної фази війни в Україні. На картах показані позиції та досягнення українських та російських військ на передовій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Битва за Донбас: військові розказали, що зараз відбувається на передовій

Навіть після невдалої спроби захопити Київ, окупанти все ще розкидають свої сили в багатьох місцях одночасно.

Чим далі просуваються росіяни, тим довшими стають їхні лінії постачання і тим більше вони випробовують українські контратаки.

Якщо найближчим часом окупанти не досягнуть значних успіхів, війна може зайти в глухий кут, а битва за Донбас стане їхнім останнім великим наступом, зазначило видання.

18 квітня Росія розпочала “велику битву” за Донбас. Військові аналітики та експерти називають її другою фазою війни, яка матиме вирішальний характер. Донецький та Луганський напрямок зараз найзапекліший на фронті.

Російські окупанти наступають на Луганщині на всіх напрямках одночасно. Атакують Сіверськодонецький напрямок, у Гірській громаді з боку Золотого та Катеринівки, біля Попасної з боку Комишувахи, і “луганську Чорнобаївку” – Білогорівку.

Терористи намагаються захопити Лиман Краматорського району Донецької області. Там тривають важкі бої. Лиман зараз під контролем України.