Південна Корея і США здійснили ракетні пуски у відповідь на провокації з боку КНДР

Південна Корея і США запустили свої ракети у відповідь на випробування балістичних ракет КНДР. Крім того, країни підняли свою авіацію.

У відповідь на провокаційні пуски балістичних ракет були проведені навчання авіації Elephant Walk і спільні пуски ракет класу «земля-земля» США і Республіки Корея, повідомляє видання Yonhap.

Південна Корея запустила ракету «Хенму-2», А США – один снаряд ATACMS у бік Японського моря.

За інформацією агентства, це було зроблено для «запобігання подальших провокацій» і «демонстрації можливості негайного ураження» з боку союзних сил.

Зазначимо, Elephant Walk-навчання авіації, при яких винищувачі виходять на злітну смугу для перевірки готовності до процедур перед зльотом.

Нагадаємо, у середу КНДР провела пуск трьох балістичних ракет. За оцінками Сеула, одна з них була міжконтинентальною. Візит президента США Джо Байдена завершився напередодні. Запуск відбувся через кілька годин після того, як президент США Джо Байден покинув Японію після своєї першої поїздки в Азію на посаді президента. В Токіо він взяв участь у саміті лідерів Quad.

Нагадаємо, 10 травня у Південній Кореї відбулася церемонія інавгурації президента Юна Сок Йоля. Церемонія проходила на площі перед будівлею Національних зборів (парламенту).

4 травня у Генеральний штаб Південної Кореї підтвердив, що КНДР здійснила запуск балістичної ракети у бік Японського моря. Вже 7 травня було здійснено ще один запуск балістичної ракети підводного човна у воду Японського моря.