У Маріуполі знайшли могильник із тілами 200 людей

У знищеному та заблокованому Росією Маріуполі на Донеччині під завалами багатоповерхівки в підвалі знайшли 200 тіл загиблих із високим ступенем розкладання.

Сталося це в районі приміської АЗС-2 на просп. Миру, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Тelegram 24 травня.

“Через відмову місцевих збирати та упаковувати тіла загиблих, МНС Росії залишило місце робіт. Тіла загиблих залишилися на місці, через частково розібрані завали сморід чутно майже у всьому кварталі. Місто перетворилося на суцільне кладовище”, – написав Андрющенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія направила в Маріуполь своїх МНСників – ті “проявили” себе

Зазначив, що процес перепоховання загиблих із дворів багатоповерхівок фактично зупинився. Ускладнює його робота корпорації “Ритуал” з окупованого Донецька.

“Для “офіційного” безкоштовного перепоховання треба дочекатися черги, самостійно привезти тіло загиблого в “морг”, видавши, що тіло щойно знайдене. Або погодитися на запис відео, де заявник скаже, що вбитий (загиблий. – Gazeta.ua) саме українською армією. Через такі умови в імпровізованому моргу біля “Метро” на вулиці складено в пакетах велику кількість трупів (на першому фото. – Gazeta.ua)”, – пояснив Андрющенко.

Спроби російських окупантів полагодити комунікації в Маріуполі призвели до того, що вода, яка ринула вулицями, вимиває тіла загиблих із поховань у дворах.

Під кожною руїною у місті маріупольці знаходять до 100 тіл загиблих.