За останню добу в Україну з-за кордону повернулося понад 40 тисяч українців

Українці продовжують повертатись додому. Останнім часом прикордонна служба відзначає збільшення кількості громадян, які бажають повернутись до себе додому. Так, за даними прикордонників, лише минулої доби, 23 травня, до країни повернулися майже 42 тисячі людей

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

При цьому залишили територію України близько 30 тисяч людей. Понад 18 тисяч із них перетнули кордон із Польщею, решта проїхала до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. Водночас прибуло в Україну близько 42 тисяч осіб, з них близько 38 тисяч – українці.

За добу 23 травня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 72 тисячі людей. Проїхали через кордон понад 18 тисяч транспортних засобів.

Крім того, за останню добу кордон з Україну перетнули 167 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, українці продовжують активно повертатися до України. Так, за даними прикордонників, лише минулої доби, 22 травня, в країну в’їхало понад 47 тисяч людей.

10 травня потік громадян на в’їзд в Україну через західний кордон перевищив потік на виїзд. Востаннє таке було 2 травня.

За даними прикордонників, за 5 травня, до країни повернулися більше ніж 32 тисячі людей, з них близько 28 тисяч – українці.