Путіна можуть розстріляли разом з його сім’єю і свитою – політолог

Президент Росії Володимир Путін не переживе поразки у війні, яку він розв’язав проти України.

Він може закінчити так само як і Микола II, якого розстріляли разом з його сім’єю і свитою. Таку думку висловив політолог з Гарварда Грем Еллісон в інтерв’ю виданню Der Spiegel.

“Путін увійде в російську історію як людина, яка втратила Україну і, можливо, навіть відродила її”, – вважає він.

Президент Росії не соромиться вбивати людей, це було видно по подіях в Грозному і можна бачити зараз в Маріуполі, стверджує Еллісон. Тому, якщо йому доведеться обирати між поразкою та ескалацією насильства, диктатор обере останній варіант.

Путін може навіть піти на ризик і застосувати ядерну зброю.

“Це кошмарний сценарій: використання порівняно невеликої атомної бомби в 15 або 20 кілотонн, що приблизно дорівнює бомбі в Хіросімі. Такий удар може вбити від 20 до 50 тисяч осіб за один акт, залежно від розміру міста. Це порушить ядерне табу, що існує понад 70 років, і ми опинимося в новій реальності”, – зазначив політолог.

Президент країни-агресорки Російської Федерації Володимир Путін загнав себе в глухий кут.

“Він не може зупинити війну й не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, йому треба визнати, що Росія зовсім не така сильна й велика держава, яку він хотів зобразити”, – вважає начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал Кирило Буданов.

Путн обрав найжорстокіший і найгірший варіант, коли пішов в Україну війною.