Через війну покидає російський ринок: швейцарська компанія Zurich продає бізнес

Швейцарська Zurich Insurance Group (Zurich) продає російський бізнес місцевій команді та вийде з російського ринку. Zurich є однією із найбільших страхових компаній у світі.

Про це повідомляє «Економічна правда» з посиланням на  офіційну заяву  Zurich Insurance Group.

В повідомленні компанії зазначається, що російський бізнес планують продати 11 членам команди російського підрозділу.

«За нових власників бізнес працюватиме самостійно під іншим брендом, тоді як Zurich більше не здійснюватиме бізнес-операції в росії.

Угода дозволить новій компанії зберегти професійну команду з накопиченим страховим досвідом і продовжити обслуговування російського ринку», – йдеться в повідомленні компанії.

Продаж російського підрозділу мають погодити відповідні регулятори.

Ключовим напрямком діяльності Zurich Russia є підтримка діяльності міжнародних клієнтів Zurich в росії.

Раніше повідомлялося, фармгігант Bristol Myers Squibb – одна з найбільших фармацевтичних компаній світу, яка входить до переліку найбільших публічних компаній у Forbes Global 2000 за 2021 рік, продає бізнес в росії та йде з російського ринку. BMS – перша глобальна фармкомпанія, яка оголосила про передачу комерційних операцій на російському ринку іншій структурі. З березня 2022 року іноземні фармкомпанії оголошували лише про обмеження своєї діяльності в росії – призупинення інвестицій та відмову від запуску нових клінічних випробувань. Серед таких, зокрема, Pfizer, Sanofi, Reckitt Benckiser, Johnson & Johnson, GSK, Takeda.