Kelly Services покидає рф: компанія продає свій бізнес

Міжнародна кадрова агенція Kelly Services продає бізнес у РФ та йде з країни – шукає покупця на свій російський бізнес.

Про це пише Forbes Russia із посиланням на джерела серед співробітників агентства.

Інформацію також підтвердило джерело в одній із російських рекрутингових компаній та незалежний фахівець із працевлаштування.

Компанія працює у Росії з 1993 року, її штат там перевищує 400 чоловік. У 2021 році виручка основної російської юрособи Kelly Services становила близько 8 млрд рублів

У прес-службі Kelly Services у відповідь на запит видання повідомили, що компанія повідомляє про переведення своїх локальних активів з міжнародного в російське управління. На сьогодні основна юридична особа компанії в Росії, «Келлі Сервісез Сі-Ай-ЕС», належить швейцарській «Келлі Сервісіс Менеджмент Сарль».

Таке рішення було прийнято «у зв’язку з обставинами, що склалися, і після ретельного аналізу своєї структури і можливостей», йдеться в прес-релізі, який Forbes Russia отримав у відповідь на запит про продаж бізнесу на російському ринку.

Наразі, як повідомляється в релізі, менеджмент компанії працює над стратегією переведення, яка «забезпечить безпеку бізнесу та продовження операційної діяльності російських підрозділів Kelly Services».

У Kelly Services відмовилися розкривати, на яких умовах компанія буде передана російським власникам та з ким ведуться переговори.

Один із співробітників Kelly Services стверджує, що на покупку компанії є три компанії-кандидати. Джерело видання в одній з російських рекрутингових компаній не виключає, що компанія може піти «за зрозумілою вже схемою продажу або передачі російській частині бізнесу місцевому менеджменту».