У Черкаській ОВА спростували заяву СБУ про шахрайську схему з бронежилетами

У Черкаській ОВА заявили, що вони не мають жодного відношення до шахрайської схеми щодо реалізації бронежилетів. Раніше таке звинувачення висунули співробітники СБУ. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець у Телеграмі.

«Черкаська обласна військова адміністрація отримала у березні та квітні (двома партіями) від однієї з громадських організацій гуманітарну допомогу – тисячу тканинних чохлів для бронеплит (плитоносок), не бронежилетів», – написав Табурець.

За його словами, їх було передано на відповідальне зберігання одному з комерційних підприємств Черкас. Згідно з укладеними договорами це підприємство мало виготовити бронеплити для цих чохлів із спеціального металу, наданого ОВ. Після цих бронежилетів в обумовленій кількості було передано підрозділам ЗСУ. Це підтверджують відповідні акти.

«Жодного відношення ОВА до питання комерційної реалізації бронежилетів немає», – написав Табурець.

Нагадаємо, СБУ ліквідувала масштабну схему розкрадання гуманітарної допомоги, яка призначалася ЗСУ. Ділки намагались незаконно продати понад 1 тис. бронежилетів на загальну суму понад 12 млн грн.