В Мінцифри розповіли про перспективи відкриття в Україні офісу Facebook

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зустрівся із президентом з глобальних питань компанії Meta Ніком Клеггом. Голова відомства розповів про перспективи відкриття офісу компанії в Україні.

Про це Михайло Федоров повідомив в Telegram.

«Ми вже сформували стратегічні плани для співпраці — відкриття офісу в Україні (дуже цього чекаємо!), боротьбу на інформаційному фронті, підтримку платформи UNITED24 та інше», – написав міністр.

Федоров та Клегг також обговорили ситуацію із блокуванням українських медіа та контенту батальона «Азов» у Facebook та Instagram.

Тепер український контент у Facebook та Instagram блокуватимуть значно менше, додав Федоров. Наразі партнери вже досягли певних домовленостей і багато рішень буде у найближчий час.

Раніше соціальні мережі Facebook та Instagram тимчасово дозволили повідомлення із закликами до смерті Путіна та насильства над росіянами. Зазначається, що такі пости та коментарі можна розміщувати, якщо вони мають відношення до війни Росії проти України.

Компанія Meta повідомила, що нова політика Facebook і Instagram, яка дозволяє негативні висловлювання щодо зокрема російських військовослужбовців, застосовуватиметься лише в Україні.

Тверський суд москви офіційно заборонив у росії Facebook та Instagram за «екстремістську діяльність». Рішення почнуть виконувати негайно, наголосив суд.