«Укрпошта» випустить нову марку про «русскій воєнний корабль»

Вже 23 травня «Укрпошта» випустить нову марку про «русскій воєнний корабль». Вона отримала назву «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Про це повідомив генеральний директор акціонерного товариства «Укрпошта» Ігор Смілянський в Тelegram.

«23 травня ми святкуємо День морської піхоти України. Так співпало, що на цей день припадає 40 днів з моменту «трагічної» загибелі російського крейсера «москва» – тож подвійне свято. Тому саме 23 травня Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль … ВСЬО!» і почне її продаж. Не треба одразу займати черги, час продажу та всі деталі ми оголосимо завчасно на наших сторінках та на моєму фейсбуці та ТГ каналі ввечері 22 травня», – йдеться в повідомленні.

Нова марка вийде накладом в 5 млн примірників – тобто в 5 разів більше ніж перша та у двох номіналах – «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» F – для відправлень по Україні та «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» W – для міжнародних відправлень.

Продаватися марка буде у більш ніж 1500 відділеннях «Укрпошти», включно з райцентрами. В перший тиждень у відділення буде спрямовано 1 млн марок, наступного тижня ще 1 мільйон і т.д. Ліміт – два блоки по три марки одному покупцю (будь-якого номіналу 1+1, два одного і т.п.).

Ще півтора мільйона марок продаватимуть на п’яти інтернет- майданчиках, зокрема, міжнародних. Ліміт – той же самий: два блоки на замовлення.

Окрім марки з актуальним положенням корабля для замовлень онлайн будуть доступні футболки, світшоти, магніти та конверти першого дня випуску, а також інші тематичні марки.

На більшості онлайн-майданчиках буде реалізована можливість благодійних донатів на підтримку армії і тих, хто постраждав від воєнних дій.

Раніше повідомлялося, що «Укрпошта» випустить ще одну марку про російський військовий корабель із гаслом «Корабль… всьо».

Польський національний поштовий оператор Poczta Polska випустив поштові марки із президентом України Володимиром Зеленським. Практично увесь тираж марки із українським лідером розкупили за кілька годин.