Проросійським бойовикам діагностують хвороби замість поранень, щоб не платити гроші

Пораненим під час війни бойовикам так званої «ЛНР» лікарі ставлять діагнози, які не дають права на отримання компенсацій.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє у Телеграмі.

«Влада так званої «ЛНР» не виплачує компенсації сім’ям загиблих та поранених у ході війни з Україною. З цією метою медичні працівники всіляко спотворюють діагнози пораненим», – ідеться в повідомленні.

За даними розвідки, після лікування поранень та контузій бойовики отримують виписки, у яких зазначено «остеохондроз», «виразка» або інші хвороби, які не передбачають компенсаційних виплат. Такі дії викликають гостре відчуття несправедливості з боку місцевого населення, попри нарощування пропаганди з боку російської федерації.

Як зауважили в ГУР, враховуючи безповоротні втрати 2-го армійського корпусу збройних сил рф (саме в ньому служать «мобілізовані» з окупованої території Луганщини), ситуація щодо підтримки та сприйняття місцевим населенням війни та подальшої мобілізації значно зменшується.

Так, 16-17 травня у Луганську пройшли стихійні акції протесту дружин і родичів примусово «мобілізованих» на війну проти України.

Подібні акції зафіксовані поблизу військової прокуратури та військкоматів Луганська та Ровеньок. Загальна кількість учасників становила близько 700 осіб. Основною вимогою протестувальників, за інформацією розвідки, є повернення мобілізованих додому.