Українські марки будуть продаватися на п’яти різних майданчиках

Українські марки будуть продаватися на пʼяти різних майданчиках, зокрема, міжнародних.

Про це заявив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський, повідомляє Укрінформ.


Ігор Смілянський
гендиректор компанії «Укрпошта»

«Сьогодні марка України стала ще одним символом нашої боротьби, відомим у всьому світі. Наступного тижня плануємо випустити другу марку із серії про корабель – «Рускій воєнний корабль – всьо», якраз до сороковин знищення відомого усім крейсера «Москва». Плануємо таким чином відсвяткувати цю подію. Марка випущена у кількості 5 млн примірників, думаю, вистачить усім»

За його словами, з огляду на попередні тактичні невдачі з продажем славнозвісної марки першого випуску, наступна продаватиметься на пʼяти різних майданчиках, зокрема міжнародних.

Далі «Укрпошта» працюватиме над випуском марки, присвяченій переможцю музичного конкурсу «Євробачення-2022» – українському гурту Kalush Orchestra.

«Тут є певні нюанси з авторським правом»

— Ігор Смілянський,
гендиректор компанії «Укрпошта»

Він додав, що до кінця цього тижня закінчується голосування про зміст наступної тематичної марки.

«Сьогодні вже більше 800 тисяч голосів віддано загалом за пʼять варіантів – маркам «Героям – слава», присвяченій ЗСУ, «Москва палає», «Пес Патрон», «Червона калина» та «Добрий вечір, ми з України». Я впевнений, нова марка стане новим символом нашої боротьби і незламної волі. Далі плануємо марки, присвячені людям-героям війни та нашим містам-героям. Загалом планів багато. Розумуємо, що марка стала потужним символом, тому з обережністю ставимося до того, що на ній буде зображено»

— Ігор Смілянський,
гендиректор компанії «Укрпошта»

Нагадаємо, 14 квітня у Чорному морі затонув флагман російського Чорноморського флоту – крейсер «Москва». Це сталося після влучання у нього українських ракет «Нептун».

Саме цей крейсер у перший день російського вторгнення 24 лютого пропонував здатися захисникам острова Зміїний. Однак українці відмовилися здаватися, а прикордонник Роман Грибов по зв’язку відповів загарбникам фразою: «Русский военный корабль, иди на*уй!». Після цього загарбники взяли у полон українських прикордонників.

Фраза швидко стала популярною серед українців. 12 квітня «Укрпошта» ввела в обіг поштові марки «Русскій воєнний корабль, іді…! Героям слава!». У конкурсі на дизайн марки, який було оголошено 1 березня, взяли участь майже 500 художників. Переможцем народного голосування став ескіз українського художника Бориса Гроха.

Марка здобула колосальну популярність – уже на ранок 20 квітня були розпродані близько 700 тисяч її примірників.

Також «Укрпошта» випустить ще одну марку про російський військовий корабель із гаслом «Корабль… всьо».