Розгром окупантів під Білогорівкою може стати однією з найсмертоносніших битв  – ЗМІ

Втрати російських військових, які намагалися переправитися через Сіверський Донець в районі селища Білогорівка Луганської області, стали одними з наймасштабніших з початку війни.

Вони породжують в Росії відчуття катастрофи, пише The New York Times.

За даними видання, 11 травня російське командування направило близько 550 військовослужбовців 74-ї мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії на переправу. Мета – оточити українські сили поблизу Рубіжного.

Супутникові знімки показують, що українська артилерія розбила кілька російських понтонних мостів і знищила багато військ і техніки.

У ході цієї провальної для Росії операції вбили і поранили 485 росіян. Також знищили понад 80 одиниць техніки, зазначив Інститут вивчення війни.

Стає все більш очевидним, що усвідомлення катастрофи проривається в жорстко контрольований Кремлем інформаційний простір. У тому числі і тому, що про провал Росії на полі бою починають заявляти проросійські військові блогери. Деякі з них не стримувалися в критиці некомпетентного, на їхню думку, керівництва, пише видання.

Якщо оцінки втрат Росії на Сіверському Дінці виявляться точними, це стане одним з наймасштабніших смертельних битв за всю війну РФ проти України, зазначило видання. При цьому воно нагадало про затоплення флагмана російського Чорноморського флоту “Москва”.

Доповнюється…