Українські захисники змогли відтіснити ворога на Авдіївському напрямку

На Донецькому напрямку окупанти здійснювали обстріли з усього спектру наявного озброєння до авіації зокрема, щоб виснажити особовий склад і зруйнувати фортифікаційні споруди підрозділів Збройних сил України.

На Слов’янському напрямку активних бойових дій противник не проводив, повідомив 16 травня Генеральний штаб ЗСУ у Facebook. Противник здійснює доукомплектування та поповнення втрат.

“Російські окупанти обстріляли з артилерії цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Довгеньке, Руські Тишки, Тернова й Петрівка. Противник вів повітряну розвідку за допомогою БПЛА “Орлан-10”, – ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія зосередиться на битві за Сіверськодонецьк – американські аналітики

На Лиманському, Бахмутському й Курахівському напрямках ворог продовжує ведення наступу, бойові дії тривають. На Авдіївському напрямку, після завданих Силами оборони втрат, противник відійшов на раніше зайняті позиції.

“На Сіверськодонецькому й Новопавлівському напрямках активних бойових дій окупанти не вели, намагалися продовжувати обстріли позицій ЗСУ. У Маріуполі ворог продовжує масовані артилерійські та авіаційні удари. Основні зусилля окупанти зосереджували на блокуванні та ураженні наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”, – звітує Генштаб.

На Сіверському напрямку противник посилив контроль ділянки українсько-російського кордону в Брянській і Курській областях Російської Федерації. Ворог проводить демонстраційні дії для утримання українських підрозділів на напрямку й недопущення їх перекидання до Східної операційної зони.