На Луганському та Донецькому напрямках відбито 17 атак ворога, – Генштаб

Російська армія зосереджує свої основні зусилля на Донецькому та Луганському напрямку. На Слобожанському напрямку ворог намагається стримувати наступ Сил оборони на північ від Харкова та запобігти їх виходу до Державного кордону України. Про це йдеться у прес-службі Генштабу.

На Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу відбито сімнадцять атак ворога, знищено три танки, одну артилерійську систему, шість одиниць бойової броньованої техніки та автомобіль противника. Втрати ворога уточнюються.

Російська армія веде обстріл з усього виду озброєння, включаючи авіацію. На Лиманському, Бахмутському та Курахівському напрямках ворог також продовжує наступ. На Авдіївському напрямку після завданих сил оборони втрат ворог відійшов на раніше зайняті позиції.

Ворог веде підготовку наступальних дій силами підрозділів, зосереджених у районі міста Ізюм.

На Харківському напрямку ворог зосереджує свої зусилля на тому, щоб утримати позиції та не дати просунутися ЗСУ до державного кордону.

На Слов’янському напрямку ворог заповнює втрати та проводить доукомплектування. Активних бойових дій не веде.

Силами оборони було завдано удару по позиціях ворога в районі населеного пункту Чорнобаївка, завдано втрат в живій силі та техніці. Кількість уточнюється. Армія РФ обстріляла з артилерії цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Довгенько, Російські Тишки, Тернова та Петрівка. Противник вів повітряну розвідку за допомогою БПЛА «Орлан-10».