Окупанти з-під Ізюма готуються до наступальних дій – Генштаб

Російські окупанти ведуть підготовку наступальних дій силами підрозділів, що зосереджені в районі міста Ізюм на Харківщині.

Про це повідомив Генштаб Збройних сил України у ранковому зведенні 16 травня.

“На Слобожанському напрямку намагається стримувати наступ Сил оборони на північ від міста Харків та запобігти їх виходу до Державного кордону України”, – додали в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На двох напрямках окупанти намагаються не допустити просування ЗСУ – Генштаб

Противник не припиняє ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Основні зусилля ворог зосередив на Донецькому напрямку.

“Російська авіація здійснювала ураження об’єктів цивільної та військової інфраструктури у східній операційній зоні та промислових об’єктів у глибині території України”, – підсумували в командуванні.

Днями сили оборони України звільнили від окупантів п’ять населених пунктів Харківської області. Звідки ворог з мінометів та ствольної артилерії обстрілював житлові масиви Харкова. Зокрема, це Олександрівка, Федорівка, Українка, Шестаково, Перемога та частина села Черкаські Тишки.

Напередодні головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявляв, що сили оборони України перейшли в контрнаступ у Харківській області.