Лікар з Азовсталі розповів про стан захисників Маріуполя

Поранені бійці із Азовсталі у Маріуполі потребують посиленого харчування для загоєння ран Зараз навіть ті, хто не має пошкоджень, їдять мізер.

Критичність ситуації додає відсутність питної води, в технічній воді, до використання якої перейшли, дуже багато іржі, хвороботворних бактерій. Крім головного болю і частих непритомностей, лікарі помічають запаху ацетону, пише один із таких лікарів, слова якого публікує співробітниця Київського пологового будинку №1 Надія Давиденко.

“Їх постійно нудить, хоча рвати практично нема чим. Метоклопромід та ондоцетрон закінчилися вже місяць тому. Поранені потребують посиленого харчування, для нормального загоєння ран потрібно максимально більше білків та вуглеводів, адже тканини нема з чого відновлюватися. А якщо ще взяти до уваги те, що рани гнояться, а на це йде левова частка імунітету та сил, то шанси на одужання мізерні”, каже лікар.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Разом ми їх врятуємо” – Верещук зустрілася з родичами захисників Азовсталі

Фактично кожен боєць за час блокади втратив не менше 20 кілограм, проте необхідність виконувати необхідні завдання нікуди не поділася.

“Стійкість духу чоловіків, які у своїй на позиціях – не передати словами. Але їхні очі сповнені надії та віри в те, що нас скоро врятують”, йдеться в дописі.

Для порятунку оборонців Азовсталі задіяні всі можливі міжнародні організації і практично всі лідери світу, але президент РФ Володимир Путін не дає згоди, в ефірі телемарафону повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.