Примусова мобілізація на Луганщині: кремль направив в ОРДЛО комісію з перевірки

За інформацією Генштабу ЗСУ, противник продовжує ведення наступальних дій у Східній операційній зоні. Агресор здійснює вогневий вплив уздовж всієї лінії зіткнення та в глибині оборони наших військ.

Напередодні у тимчасово окупованому Луганську був зафіксований кортеж автомобілів, що супроводжували автомобілі «МВС ЛНР». У кортежі був зафіксований легковий автомобіль із державним номером А602ХН, регіон 36.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ «Права Справа», в цей час у тимчасово окупованому Луганську перебував так званий «куратор» з РФ. Інформація про перебування високого московського гостя була передана представникам спеціальних служб України.

Варто зауважити, що на Луганському напрямку угруповання противника зосереджує основні зусилля на підготовці до наступальних дій у напрямках населеного пункту Сєверодонецьк і траси Лисичанськ – Бахмут. Окупанти поповнюють запаси та перегруповують підрозділи. На зазначеному напрямку переміщено до двох батальйонних тактичних груп.

Крім того, командування окупаційних військ продовжує здійснювати посилений контроль за станом справ у з’єднаннях і частинах  свого оперативного угруповання на тимчасово окупованій території Луганської області.

Наразі в Луганську працює комплексна комісія ЗС РФ з перевірки мобілізаційних заходів і стану бойової готовності російських окупаційних військ. Крім того, здійснюється перевірка укомплектованості особовим складом частин «2-го Армійського корпусу» «ЛНР».

Нагадаю, що нещодавно тимчасово окуповані території Луганської області відвідав російський олігарх Євген Пригожин. Він має безпосереднє відношення до діяльності ПВК «Вагнер» і є людиною наближеною до російських спеціальних служб.

Звертаю увагу, що завдяки візиту в окупований Первомайськ представницької делегації країни-окупанта аналітичному відділу ГІ «ПРава Справа» вдалося ідентифікувати місця базування учасників ПВК «Вагнер».  Координати були передані українським спеціальним службам. Збройні сили завдали вогневого удару по виявлених цілях.

Ключові бойові дії зараз зосереджені саме в Луганській області. Російські окупаційні війська намагаються оточити українських військових у районі Рубіжного, Сєвєродонецька та Лисичанська. Точаться бої під Сєвєродонецьком у селищах Щедрищеве і Воронове. Українські захисники завдають гідних ударів по російських терористах.

Матеріал опубліковано мовою оригіналу