Ситуація з пораненими на Азовсталі вкрай важка – Нацгвардія

На Азовсталі в Маріуполі перебувають близько 600 поранених.

40 з них у вкрай важкому стані, розповів в ефірі телемарафону командир 12-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України Денис Шлега, який перебуває на заводі, передає Gazeta.ua.

“Ми всі боремося і тримаємося, але з нашими пораненими ситуація набагато гірша, тому що медикаментів і медичного інструмента мало. Зараз медичної допомоги потребує 600 поранених захисників, 40 людей у надважкому стані. Ми вже все віддали з особистих аптечок у наш польовий госпіталь”, – сказав він.

Шлега додав інформацію щодо сьогоднішніх обстрілів Азовсталі із застосуванням ворогом термічних бомб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рідні захисників Азовсталі проситимуть у президентів Туреччини й Китаю допомоги

“Це не вперше проти нас використовують термічні бомби. Російський ворог застосовує проти нас авіацію та артилерію, але ми все одно даємо гідну відповідь ворогу”, – зазначив він.

Додав, що вчора захисники Маріуполя мали можливість побачити маленький фрагмент оголошення перемоги українського гурту Kalush Orchestra на Євробаченні-2022.

“Ми всі раділи за наших переможців. Від себе особисто та всіх наших хлопців хочу привітати Kalush Orchestra з перемогою і подякувати за підтримку”, – підкреслив Шлега.

Дружини захисників 15 травня дали пресконференцію. Вони закликали евакуювати усіх з Азовсталі, оскільки поранені з’являються щодня. Також вони наголошують і на тому, що потрібно забрати померлих людей із заводу, щоб поховати їх.